Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118626  
Nieprzeczytane 04-05-2024, 20:14
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 867
Domyślnie

Cudne fotki, Zosiu! Uwielbiam takie miejsca na ziemi! Dziękuję za nie.
Izabel, czytam i oczy mam mokre... musiałaś aż tak się męczyć... kochanie... czuję ten ból nóg i rąk... do tego i głowa mnie rozboli a dopiero wyszła pielęgniarka z Hospicjum... dzisiaj dłużej Jej zeszło bo, miałam jakieś wyniki złe...ale, nie ważne.
Viko, czytałam Twoje żale, fakt, do kogo mamy się pożalić jak mamy siebie.... co z nogami masz ? dlaczego Ci puchną?
Nie potrafię Ci pomóc... przytulam

Danusiu, moja mała tylko patrzy w drzwi i czeka, nawet wody nie miała czasu się napić... doszłam do wniosku, że pies wcale nie jest PRZYJACIELEM!
Pewnie ominę ważną wiadomość ale mam krótką pamięć... muszę co chwila wracać...od dzisiaj zaprzyjaźniam się z muchą! Tak, z muchą... jest bez przerwy przy mnie, nawet do kuchni szłam to też przyfrunęła. mogłam ją zabić ale, co mi z tego przyjdzie? czytałam to siedziała na kartce, odwracałam stronę, podfrunęła i zaraz siadała, chodziła mi po palcach, czyściła sobie pyszczek... teraz gdzieś się schowała, jest już ciemno...
Niby to smieszne, może i śmieszne ale, w życiu bym nie uwierzyła, że można z muchą się kolegować...
Jeszcze zajrzę...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem