Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3303  
Nieprzeczytane 18-05-2024, 09:12
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 669
Gaduła

Dzień dobry w sobotę.Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Basiu,bardzo dziękuję za śniadanie i kawę.Na śniadanie zjadłam twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką z bułką.Garść tabletek łyknełam.Oj ile tego.Przybyły do kompletu przeciwólowe na kolano i na krążenie od rodzinnej.Zestaw kolorystyczny jak się patrzy.Do koloru i wyboru.
Kawę wypiłam rano.Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka jak mówi przysłowie i ja nie mogę się odzwyczaić od picia kawy na czczo.Sypanej a jakże.
Kolano boli i mam lęk przed schodzeniem ze schodów.Dobrze że mam windę.Mniej doskwiera mi przy chodzeniu po równym a najmniej to na działce, ha ha.To dopiero tydzień od zdarzenia więc potrzeba trochę czasu by się polepszyło i mam nadzieję że pod koniec czerwca potuptam po dolinkach tatrzańskich.
Bogusiu Ty to masz świąteczno - sylwestrowe iluminacje przez cały rok.Pięknie to wygląda nocą.
Mam na działce kilka małych lampek ale nie wiem czy świecą bo nie bywam tam nocą.
U mnie dziś nieco pochmurno ale czy będzie padać to nie wiem.Oby,bo beczki na deszczówkę puste i przydałoby się porządne nawilżenie ziemi.Wszystko by ożyło.
Zosiu, Tobie życzę miłego świętowania w gronie rodzinnym a wszystkim dużo odpoczynku i zdrowia.

__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Ostatnio edytowane przez gracja50 : 18-05-2024 o 09:56.
Odpowiedź z Cytowaniem